Oferta handlowa

Aludis - Blachy dla budownictwa

UGINOX - STAL NIERDZEWNA

system przeciwśniegowy na dachy

Systemy komunikacji dachowej

Zaczepy kątowe-haftry

AluDiS - blachy dla budownictwa i nie tylko!

 AluDiS to nasz autorski, kompletny system materiałów oraz akcesoriów niezbędnych do krycia dachów i elewacji blachą.

Trzon naszej oferty stanowi blacha tytanowo-aluminiowa, ale można u nas nabyć również blachę miedzianą, tytanowo-cynkową, czy nierdzewną w najróżniejszych wykończeniach i powłokach.

Wszystkie materiały charakteryzują stopy, twardości, grubości oraz inne parametry dobrane idealnie z myślą o tak skomplikowanej obróbce, jakiej wymaga krycie powierzchni na rąbek podwójny.

 O ceny, dostępne powłoki i gatunki blachy najlepiej pytać naszych handlowców!

UGINOX – stal nierdzewna dla Budownictwa i Architektury

W ofercie Dach i Strych posiadamy innowacyjne i dostosowane do do oczekiwań naszych klientów rozwiązania ze stali szlachetnej UGINOX.

Stal nierdzewna dla budownictwa i architektury UGINOX to doskonałe rozwiązanie do wykończeń powierzchni na rynku, spełniająca różnorodne wymagania w indywidulanych rozwiązaniach Klienta.

Zapraszamy po więcej informacji do naszego Działu Handlowego lub pod numerem 12-633-33-18

Zobacz także katalog UGINOX(pobierz)

System przeciwśniegowy na dachy

System przeciwśniegowy STOP YETI I – bariera pojedyncza Bariera przeznaczona do mocowania na dachach o małym kącie pochylenia oraz w strefie o niewielkich opadach śniegu.

System przeciwśniegowy STOP YETI II – bariera podwójna Bariera przeznaczona do mocowania na dachach stromych oraz w strefach intensywnych opadów śniegu.

 Systemy komunikacji dachowej

System komunikacji dachowej „Łazik”
System składa się z mocowań z blachy nierdzewnej lub ocynkowanej oraz kraty pomostowej ocynkowanej.
• Wymiar stopnia: 250x800mm
• Wymiar ławy: 250x3000mm

Panele dachowe na rąbek.

Zaczepy kątowe-haftry

Przeznaczone do mocowania na podłożu twardym (płyta OSB, deskowanie itp.)

ZK–0 i ZK–0N ZK–0N
zaczep ruchomy (mocowanie przesuwne) to zamocowanie o zmniejszonej strefie przesuwu. ZK–0N posiada dodatkowo przegłębienia w miejscach otworów

ZK–1
Zaczep stały (mocowanie nieprzesuwne), strefa mocowania w zależności od pochylenia połaci dachu.

ZK–2
Zaczep ruchomy (mocowanie przesuwne) – pozwala na pracę poszycia ze względu na rozszerzalność termiczną materiału użytego na pokrycie.

Przeznaczone do mocowania na „miękkim” podłożu (wełna mineralna twarda, styropian, pianka poliuretanowa itp.). Stosowane na dachach o małym pochyleniu, krytych blachą „na rąbek” (przykrycia hal sportowych, basenów itp.).

ZK–3
Zaczep stały (mocowanie nieprzesuwne) – mocowany przez wszystkie warstwy przekrycia za pomocą kołka GOK z wkrętem do blachy trapezowej, stanowiącej część nośną przekrycia

ZK–4
ZK–4 jest to zaczep ruchomy (mocowanie przesuwne). Podobnie jak ZK–2 pozwala na pracę poszycia dachu. Mocowany jak ZK–3.

Blachy

W ofercie znajdują się blachy:
• ocynkowane 0,7mm, 1,0mm, 1,5mm szerokość do 1250mm
• miedziane • tytanowo-cynkowe
• aluminiowe • stalowe powlekane
 • i inne

Close Menu
×
×

Koszyk

W naszej ofercie:blacha aluminiowa na dach, blacha na rąbek, elewacje wentylowane, pokrycie dachu, produkcja obróbek blacharskich, produkcja paneli z blach, spawanie aluminium, system przeciwśniegowy na dachy, systemy komunikacji dachowej, blacha dachowa. Usługi frezowania CNC