Nasza firma

Historia naszej firmy sięga 1994 roku, kiedy to Piotr Muszyński rozpoczął działalność w branży budowlanej. W 2005 roku firmie nadano nazwę Dach i Strych Sp. z o.o., i od tej pory działa z powodzeniem na rynku. Od samego początku zajmuje się robotami budowlano-montażowymi. Prowadzimy również sprzedaż wybranych materiałów budowlanych, blach oraz wyprodukowanych przez nas detali systemowych oraz akcesoriów dachowych.
Specjalnością firmy są kompleksowe pokrycia dachowe i elewacje z blach szlachetnych na rąbek (miedzianych, tytanowo-cynkowych, aluminiowych, stalowych corten) oraz elewacje wentylowane z włóknocementu, HPL, betonu architektonicznego, kompozytów, kaset metalowych. Montujemy folie dachowe PCV, dachówki ceramiczne, okna dachowe.

Zajmujemy się również wykonaniem oraz montażem wszelkiego rodzaju obróbek blacharskich (attyki, gzymsy, parapety, glify itp.) a także paneli z blach oraz konstrukcji z aluminium lub blachy ocynkowanej do ich mocowania.
Posiadamy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę pracowniczą oraz inżynieryjno-techniczną, zajmującą się ofertowaniem, przygotowaniem i realizacją inwestycji, jak również dobrze zaopatrzone zaplecze magazynowo – sprzętowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w kwietniu 2011 roku nasza firma uzyskała certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie:  „Produkcja akcesoriów dachowych oraz wykonawstwo dachów i/lub elewacji”. Posiadanie certyfikatu oznacza, że firma wprowadziła i stosuje procedury systemu zarządzania jakością. Naszym priorytetem jest dobra współpraca z klientami i kontrahentami.

Jesteśmy wyróżniani w rankingach firm przez:

  • Euler Hermes – certyfikat Złoty Płatnik
  • Instytut Europejskiego Biznesu w rankingu na najbardziej dynamiczne firmy w Polsce – Gepardy Biznesu
  • Posiadamy certyfikat KRD – Rzetelna Firma.
  • Dziennik „Puls Biznesu” – Gazele biznesu 2020r.
  • Miesięcznik „Forbes” – Diamenty Forbes 2021r.

Zapraszamy do współpracy.

Certyfikaty i referencje

Close Menu
×
×

Koszyk

W naszej ofercie:blacha aluminiowa na dach, blacha na rąbek, elewacje wentylowane, pokrycie dachu, produkcja obróbek blacharskich, produkcja paneli z blach, spawanie aluminium, system przeciwśniegowy na dachy, systemy komunikacji dachowej, Usługi frezowania CNC