Nasze systemy

Elewace wentylowane

ELEWACJE WENTYLOWANE

DACHY NA RĄBEK

Elewacje wentylowane

Elewacje wentylowane określają fasadę, w której między warstwą ocieplenie a zewnętrzną okładziną występuję pustka powietrzna pozwalająca na przepływ powietrza, który odprowadza parę wodną ze ściany. Okładziną mocowana jest z wykorzystaniem systemowej podkonstrukcji.

Różnorodność materiałów wykorzystywanych w systemie elewacji wentylowanych pozawala na tworzenie różnorodnych i bardzo estetycznych fasad dla różnych budynków.

Specjalizujemy się w wykonywaniu elewacji z płyt włókno-cementowych, HPL, płyt ceramicznych, z betonu architektonicznego oraz z blach na rąbek, kasetonów.

Elewacje wentylowane – SCHEMAT MONTAŻU PODKONSTRUCJI „ DiS Construction”:

Elewacje wentylowane

Elewacje wentylowane - Realizacje

Poprzedni
Następny

Pokrycia dachu na rąbek

Pokrycie na podwójny rąbek wykonujemy z blach szlachetnych tj. miedź, tytan-cynk, aluminium.

Charakterystyczną cechą tych pokryć jest sposób łączenia wzdłuż leżących obok siebie pasów blachy, a wysokość podwójnego rąbka powinna wynosić nim. 23 mm. Takie połączenie powoduje, że dach jest deszczo- i śniegoszczelny.

Blacha w tym systemie wymaga stosowania podłoża twardego (pełne deskowanie, płyta OSB, blacha trapezowa) lub twardej wełny mineralnej.

Dachy na rąbek - Realizacje

Poprzedni
Następny
Close Menu
×
×

Koszyk

W naszej ofercie:blacha aluminiowa na dach, blacha na rąbek, elewacje wentylowane, pokrycie dachu, produkcja obróbek blacharskich, produkcja paneli z blach, spawanie aluminium, system przeciwśniegowy na dachy, systemy komunikacji dachowej, blacha dachowa. Usługi frezowania CNC