Nasze systemy

Elewacje wentylowane

Elewacja wentylowana określa fasadę, w której między warstwą ocieplenie a zewnętrzną okładziną występuję pustka powietrzna pozwalająca na przepływ powietrza, który odprowadza parę wodną ze ściany. Okładziną mocowana jest z wykorzystaniem systemowej podkonstrukcji. Różnorodność materiałów wykorzystywanych w systemie elewacji wentylowanych pozawala na tworzenie różnorodnych i bardzo estetycznych fasad dla różnych budynków.
Specjalizujemy się w wykonywaniu elewacji z płyt włókno-cementowych, HPL, płyt ceramicznych, z betonu architektonicznego oraz z blach na rąbek, kasetonów.

SCHEMAT MONTAŻU PODKONSTRUCJI „ DiS Construction”:

Pokrycia dachu na rąbek

Pokrycie na podwójny rąbek wykonujemy z blach szlachetnych tj. miedź, tytan-cynk, aluminium. Charakterystyczną cechą tych pokryć jest sposób łączenia wzdłuż leżących obok siebie pasów blachy, a wysokość podwójnego rąbka powinna wynosić nim. 23 mm. Takie połączenie powoduje, że dach jest deszczo- i śniegoszczelny. Blacha w tym systemie wymaga stosowania podłoża twardego (pełne deskowanie, płyta OSB, blacha trapezowa) lub twardej wełny mineralnej.

Dodaj tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tekst nagłówka

Take a peek inside our Wonderworld

Check out our work

MQR Bikes

Commercial photography

Poetry moves

Arty projects

Wild rose

botanical photography

Mayo building

architecture photography

Close Menu
×
×

Koszyk